اعتراض به الحاق بخشی از پارسیان باید در چارچوب قانون باشد
۲۵ مهر ۱۳۹۲
ساعت انتشار مطلب : ۱:۰۷ | تعدا بازديد : 344چاپ این صفحه چاپ این صفحه

به گزارش پارسیان نیوز حجت الاسلام میرزایی در خطبه نماز عید قربان گفت: آنچه که بوسیله آن می توانیم به خدا نزدیک شویم واژه قربان و قربت به معنی نزدیک شدن است.
وی بیان کرد،عید قربان روز بازگشت انسان ها به تقرب الهی است و روزی است که همه خود را به خدای متعال نزدیک می کنند.
حجت الاسلام میرزایی گفت:قربانگاه ابراهیمی در یک زمان و مکان خاصی اتفاق افتاد اما این قربانگاه همیشه باید در ذهن ما باشد که انسان باید ایثار و از خود گذشتگی داشته باشد که حضرت ابراهیم این درس زیبا را برای ما آموخت.
ایشان در ادامه با  اشاره ای به پیام مقام معظم رهبری کردند و افزود: رهبر انقلاب اسلامی با این همه تاکیداتی که دارند و در همه جا بیان می کنند نگذارید دشمنان شما برعلیه خودتان از ابزار مسلمانان استفاده کنند ما باید تفرقه بین مسلمانان را ریشه کن کنیم و نگذاریم دشمنان اسلام با ایجاد جنگ داخلی مسلمانان را به جان یکدیگر بیندازند .

حجت الاسلام میرزایی درباره الحاق بخشی از پارسیان در خطبه های نماز عید قربان گفت: هیچ شخصی حق ندارد به صورت غیر قانونی اعتراض کند همه باید تمکین به قانون داشته باشند .

ایشان با بیان اینکه عده ای با تجمعات غیرقانونی در جلو استانداری استان سعی داشتند اعتراض خود را به این مسئله نشان دهند گفت: در بعضی از رسانه های بیگانه مانند بی بی سی نا امنی را در ایران نشان دهند البته مردم حق دارند حرف خود را بزنند اگر واقعاً اعتراض دارند در چارچوب قانونی باشد نگذارید این رسانه ها به اهداف پلید و شوم خود برسند هر کاری از مسیر قانونی قابل اجرا می باشد.
وی در پایان گفت: ما مسئولین شهرستان از طریق مراجع قانونی پیگیر این مسئله هستیم و هرکس اعتراضی دارد باید ازمسیر قانون باشد و نباید با ارسال این پیامک های تحریک کننده و…تنش ایجاد کنند .


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

  • ارسال كننده : admin با 1324 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 4684
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه